Керівники силових відомств області провели виїзну зустріч в Кирилівці

Керівник ГУНП в Запорізькій області Микола Лушпієнко, очільник обласного СБУ Борис Безрукий, прокурор Запорізької області Володимир Калюга приїхали зустрітися з активом громади та обговорити питання «рекету» під час курортного сезону.

На зустрічі із жителями громади Борис Безрукий заявив, що головне завдання всіх силових структур на сьогодні — це протидія організованим злочинним групам, задля недопущення дестабілізації ситуації. Він зазначив, що злочинці можуть працювати тільки там, де є фінансове підгрунття. Тобто, якщо бізнес сам фінансує їх, даючи різного роду «відкати».

Прокурор Запорізької області Володимир Калюга наголосив, що прокуратура готова до співпраці із жителями нашої громади, і якщо у громадян є проблеми, то співробітники будуть намагатися допомогти у їх вирішенні, якщо самі люди будуть йти на зустріч правоохоронцям.

— Законодавство зараз побудоване таким чином, що без вашої заяви неможливо нормально розпочати процес розслідування та довести його до логічного завершення, — зазначив прокурор .

Керівник ГУНП в Запорізькій області Микола Лушпієнко нагадав про ситуацію у Кирилівці в минулому році. За його словами у нашому курортному селищі «творилися чудеса і бандіти вільно обілечували бізнес». Також очільник поліції області, зазначив, що не виключає, участь правоохоронців у цих справах.

Головне завдання на цей курортний сезон не допустити повторення ситуації. Микола Лушпієнко закликав бізнес, який працює в туристичній та курортній сфері, не «прогинатися» і не співпрацювати з різними «смотрящими».

— Не плазуйте перед непотребом, будьте людьми. Є наїзди — телефонуйте. Якщо не буде заяви про те, що з вас вимагають гроші — нічого не буде. Не може бути смотрящих, глядящих у 21 столітті. І тільки на довірі до правоохоронних органів і взаємодії з ними, ми зможемо не допустити дестабілізації ситуації у Кирилівці — наголосив Микола Лушпієнко.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: