Представники «Мелітопольського товариства інвалідів» відвідали Кирилівку

В Запорізькій області збираються розробити інтерактивну інклюзивну туристичну мапу Приазовського регіону.

Громадською організацією «Мелітопольське міське товариство інвалідів Запорізького обласного об’єднання Союзу організацій осіб з інвалідністю України» (далі — ГО) за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізується проєкт «Інтерактивна інклюзивна туристична мапа Приазовського регіону» .

Основна мета проєкту — це розвиток туризму з врахуванням потреб маломобільних груп населення. Проєкт розраховано на 9 місяців і має за мету створення сайту з інтерактивної інклюзивною туристичною мапою Приазовського регіону. У населених пунктах, буде проведено моніторинг з доступності історичних, туристичних громадських закладів та об’єктів, які будуть внесені до мапи. Також, розроблено по одній проектній рекомендації щодо певних будівельних норм інженером-архітектором, у кожному пункті аудиту, задля подальшої реалізації рекомендацій.

24 червня голова ГО Альбіна Демідова та інші члени ГО разом із представником проєктної організації ПП «МЕРТЕЛЬ» Алісою Сушкевич завітали до Кирилівської громади, для обстеження об’єктів, які планується зробити доступними для маломобільних груп населення. За програмою проєкту буде відібрано один об’єкт, для якого у подальшому буде розроблена проектна документація за кошти ПРООН.

Гостям показали будівлі Кирилівської селищної ради, відділу поліції, амбулаторії та пляжну територію. Всі ці об’єкти оцінювалися на предмет доступності чи недоступності для людей з обмеженими можливостями.

— Це робиться для розширення інклюзивного простору серед мешканців, гостей усіх населених пунктів Приазовського регіону та привернення уваги до туристичних об’єктів людей з маломобільних груп населення, — розповіла одна із представниць громадської організації Інна Туліна.

Кирилівська селищна рада з свого боку візьме до уваги висновки роботи ГО та зробить усе можливе для забезпечення розвитку туризму з врахуванням потреб маломобільних груп населення.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: