Сквер у Охрімівці відкрито!

Завдяки наполегливості жителів Охрімівки, першого заступника кирилівського селищного голови та при підтримці Програми ООН із відновлення та розбудови миру Кирилівська громада отримала ще одне чудове місце відпочинку.

Сьогодні, 26 червня, в Охрімівці відбулося урочисте відкриття скверу, який висаджено и облаштовано завдяки проєкту «Дерево майбутнього», в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та зі співфінансуванням Кирилівської селищної ради.

За проєктом було висаджено 60 беріз, 200 катальп, 30 ялинок, 40 кущів туї, 50 кущів ялівцю, велику кількість кущів бирючини, піраконти та барбарису. Було укладено більше 200 кв .м. тротуарної плитки, встановлено лави та урни. А головне — в результаті ми маємо чудову зону відпочинку для місцевого населення.

На урочистому відкритті скверу були присутні кирилівський селищний голова Іван Малєєв, його перший заступник Марина Логінова, депутати селищної ради з села Охрімівка, місцеві творчі колективи та жителі села, які доклали зусиль для реалізації цієї чудової ідеєї

Даний проєкт мав головну місію — згуртувати охрімівців навколо себе в процесі його реалізації та в подальшому залишитися тим об’єднуючим фактором, що посилює відчуття місцевої ідентичності та дарує надію на прекрасне майбутнє рідного села.

— Сподіваюсь, Охрімівці це вдасться. Адже, дерева — це те, що завжди символізує майбутнє, і те, що залишається після нас. І можливо, на згадку про добрі справи людей, які були до цього причетні, — зазначає перший заступник кирилівського селищного голови Марина Логінова.

Кирилівська селищна рада завдячує всім тим, хто повірив в цю ідею та допоміг в її реалізації. Окрема подяка Програмі ООН із відновлення та розбудови миру та особисто першому заступнику кирилівського селищного голови Марині Логіновій за можливість зробити нашу громаду ще кращою та привабливішою.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: