Кирилівські спортсмени отримали подарунки від вірмен Запорізької області

До наших майстрів карате та хортингу завітали почесні гості, які пишаються та захоплюються їхніми перемогами.

Спілка Вірмен Запорізької області дуже цінує та захоплюється досягненнями кирилівських спортсменів з відділення єдиноборств ДЮСШ «Азовець». Перемоги та досягнення наших хлопців та дівчат у карате та хортингу дійсно вражають. З жодного зі змагань кирилівські майстри національного виду спорту хортингу разом із своїм тренером, головою Запорізької  федерації хортингу Русланом Галигіним  не поверталися без медалей.  Серед кирилівських каратистів та хортингістів є 3 чемпіони Світу, призери Європи, багаторазові переможці всеукраїнських змагань та чемпіонатів.

Вірмени Запорізької області вирішили привітати нашу переможну команду та 25 липня завітали до зали єдиноборств у будівлі Будинку культури №1. Хлопці та дівчата отримали цінні подарунки від віце-президента Спілки Вірмен Запорізької області, заступника голови Асоціації національних меншин Запорізької області Рудольфа Акопяна. Також представник вірменської діаспори області подарував залу єдиноборств лапи, рукавички та секундомір.

— Одне з основних напрямків діяльності нашої організації це систематична підтримка спорту в регіоні, — каже Рудольф Акопян. — Мені дуже приємно, що у нас в області є місце, яке готує та випускає у життя зі своїх лав лише переможців і з дитинства тренує в людях дух перемоги.

Керівництво кирилівського залу єдиноборств, ДЮСШ «Азовець» та Кирилівської селищної ради дуже завдячує Спілці Вірмен Запорізької області за підтримку місцевого спорту.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: