ФАО проконсультує виробників сільськогосподарської продукції як взяти участь у конкурсі грантів ООН

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує провести у липні 2020 року в Запорізькій області широку інформаційну кампанію та надати додаткову консультаційну підтримку виробникам сільськогосподарської продукції, які бажають прийняти участь у конкурсі грантів ПРОГРАМИ ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ.

Зустріч буде проведена для 15-20 потенційних учасників конкурсу з громади. На зустрічах буде представлено презентацію умов конкурсу грантів, вимоги до учасників, основні розділи грантової заявки, яку мають подати учасники, а також буде надано відповіді на всі питання.

Грантова підтримка буде надана для реалізації бізнес-проектів по таким напрямкам:

  • Виробництво зернових та олійних культур;
  • Виробництво овочів та фруктів;
  • Виробництво яловичини та молока коров’ячого;
  • 3виробництво продуктів харчування – як переробка власної сільськогосподарської продукції.

Максимальна сума одного гранту – до 6500 євро в гривневому еквіваленті. Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану у розмірі не менше 25% від вартості проекту.

Якщо ви зацікавлені в участі в інформаційній зустрічі безпосередньо з представниками продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)  просимо звертатися за телефоном 096 539 81 55 Жеребецький Дмитро.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: