Кирилівські майстри хортингу підкорили Дніпрорудне

П'ятірка кирилівських бійців на обласному турнірі ще раз підтвердила високий професіоналізм кирилівської школи хортингу.

Обласний турнір зі змішаних бойових мистецтв був присвячений 59-їй річниці з дня заснування Дніпрорудного і проходив за правилами UFMMA. На нього з’їхалися досвідчені спортсмени з усього Запорізького краю. Протягом 18 липня нашим хлопцям аплодували і тренери, і учасники, і вболівальники.

Наші хлопці показали у боях чудові результати.

Олександр Віркун у віковій категорії 14-15 років та вазі до 57 кілограмів виборов перше місце. Також золото обласного турніру взяли Олег Александров у віці 10-11 років та вазі до 40 кілограмів і Вадим Лузан у тому ж віці та у вазі до 30 кілограмів. Третє місце у віці 12-13 років та вазі до 57 кілограмів виборов Вадим Кудряшов. Не пощастило на чемпіонаті лише нашому Данилу Сулиму. Однак тренер хлопців Руслан Галигін впевнений, що попереду у Данила ще багато перемог.

Наші хлопці на змаганнях представляли Запорізьку обласну федерацію хортингу.

Тренер та учасники нашої команди висловлюють велику подяку за надання транспорту для відвідування змагань директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: