Кирилівські школи відвідали керівники Запорізької області

Голова Запорізької ОДА, Віталій Боговін, 29 липня перебував з робочою поїздкою у Мелітопольському та Якимівському районах. Разом із своїм першим заступником Іваном Федоровим та керівником апарату Запорізької ОДА Зінаїдою Бойко у Кирилівці він проінспектував заклади освіти та культури.

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін ознайомився з ходом останнього етапу ремонтних робіт у їдальні та харчоблоку Азовської школи.

Голова Кирилівської ОТГ Іван Малєєв відзначив, що їдальня школи ще вдосконалюється і мета селищної влади довести її до сучасних стандартів надання якісної освіти та обслуговування дітей та персоналу навчального закладу.

Особливу увагу Іван Володимирович приділив системі харчування дітей Азовської школи, яка працює за принципом «шведського столу». Також голова громади на зустрічі із керівником області підкреслив, що абсолютно всі учні шкіл Кирилівської селищної ради харчуються безкоштовно — за кошти місцевого бюджету.

Директор Азовської школи Інна Шевченко провела екскурсію для голови ОДА у навчальному закладі та розповіла, як керівництво громади піклується про школи та дитсадки громади. Вона зазначила, що щороку з бюджету громади виділяються кошти на капітальні та поточні ремонти шкіл, придбання основних засобів та матеріалів. Так протягом 2019-2020 років у Азовській школі було оновлено матеріально-технічну базу на суму 400 тисяч гривень Найближчим часом планується  переобладнати котельню для опалення пелетами та облаштувати у закладі систему пожежної адресної сигналізації.

 

Відвідали керівники області і  школу-сад «Золота рибка» Кирилівської селищної ради. Директор закладу Олена Грищенко наголосила, що потужність закладу становить 140 осіб, однак зараз школу-сад відвідує 192 вихованця. Тобто наповнюваність закладу становить понад 100%. Усі приміщення школи-саду «Золота рибка» відремонтовані за високими європейськими стандартами. Тут постійно оновлюється навчально-технічна база. Як і у Азовській школі, у школі-садку «Золота рибка» планується встановити систему пожежної адресної сигналізації.

Голова ОДА Віталій Боговін високо оцінив проведені ремонти у навчальних закладах Кирилівки. Його дуже зацікавив підхід до організації дитячого харчування у Азовській школі. Підбиваючи підсумки свого візиту, Віталій Боговін відзначив, що керівництво Кирилівської ОТГ раціонально, а головне ефективно витрачає бюджетні кошти і наголосив, що такий підхід може стати корисним прикладом для керівництва багатьох громад Запорізької області.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: