Коронавірусу у постраждалих від імовірного отруєння на б/в «Дніпровські зорі» немає

ПЛР-аналізи, зроблені з біоматеріалу постраждалих на базі відпочинку "Дніпровські зорі", показали негативний результат.

Коронавірусу у Кирилівці немає. Це ще раз довели результати аналізів людей із підвищеною температурою, які  імовірно постраждали від харчового отруєння на б/в «Дніпровські зорі».

— Наша мобільна бригада взяла біоматеріал у чотирьох постраждалих із підвищенною температурою, які на той момент знаходились на базі відпочинку, — каже директорка КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Ірина Мохур. — Матеріали були спрямовані у Запоріжжя на ПЛР-аналіз. Жоден з них не підтвердив присутності коронавірусу в організмі. Ще 8 ПЛР-аналізів, які були зроблені у госпіталізованих у інфекційне відділення Якимівської ЦРЛ, теж показали негативний результат. Одже можна казати, що причиною погіршення стану здоров’я на базі відпочинку «Дніпровські зорі» став не коронавірус.

За словами Ірини Леонідівни, бактеріологічний аналіз біоматеріалу постраждалих знаходиться ще у роботі. Посіви повинні відстоятися 3-5 днів, щоб потім робити висновки.

Нагадаємо, на сьогодні з початку пандемії COVID-19 у Кирилівській ОТГ не зафіксовано жодного випадку захворюванності коронавірусом. Зараз на самоізоляції не знаходиться жоден житель громади.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: