Охрімівські зірки стали справжніми самоцвітами фестивалю

Колективи Охрімівського СБК брали участь у дистанційному міжнародному багатожанровому інтернет фестивалі-конкурсі «Самоцвіти - Країна безмежних можливостей» який проходив у червні.

Організаторами фестивалю виступають ГО «Арт- Центр «Антре» та Fundacja  INSPIRACJA+. Метою конкурсу є підтримка творчого натхнення та розуміння з боку однодумців і колег, що талант, прагнення творити та працювати не залежить від обставин та ситуацій.

За результатами оцінювання дует Шпигунова Валерія та Слєпченко Дарія вибороли ІІІ місце у категорії естрадний вокал, середня вікова група. Гаврикова Маргарита посіла почесне ІІІ місцем  у категорії академічний вокал, вікова група цьомочки.

Вітаємо за ІІІ місце Тетюшкіну Єлизовету  у категорії естрадний вокал, старша вікова група. Вокальний ансамбль «Берегиня» посів ІІІ місце у категорії народний вокал, змішана вікова група.

Жильцова Альона виборола ІІ місце у категорії акторська майстерність читці, старша вікова група.

Віхляєва  Людмила у категорії акторська майстерність читці, старша вікова група посіла ІІІ місце.

ВІА «Хорошее настроение» —  ІІІ місце у категорії інструментальні ансамблі, змішана вікова група. ВІА «Восход» посів почесне ІІІ місце у категорії вокально-інструментальний колектив, змішана вікова група.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: