У Кирилівці з’явилися нові веб-камери з видом на пляжі центру селища

Кирилівка стає все більш відкритою для відпочивальників, в тому числі і для тих, хто ще жодного разу не був на нашому курорті. Для реалізації цього завдання редакцією НІАП «Кірілловка.Укр» за підтримки Селищної ради Кирилівки були встановлені нові веб-камери на пляжах. Зокрема, були організовані нові онлайн-трансляції в районі бази відпочинку «Мотор» в центрі Кирилівки і ДОЦ ім. Валентини Терешкової.

Сьогодні Кирилівка є одним з найбільш доступних українських морських курортів в плані можливості дистанційного ознайомлення із місцевими пляжами, морем і туристичною інфраструктурою. Це сприяє не тільки залученню відпочивальників на курорт, але і полегшує потенційним туристам вибір місця відпочинку на етапі його планування.

З кожним роком кількість онлайн веб-камер в рамках нашого курорту збільшується, і в об’єктив потрапляють все нові і нові місця.

Тепер веб-камери з’явилися в одному із найбільш затребуваних  куточків Кирилівки — в районі бази відпочинку «Мотор» і ДОЦ ім. Валентини Терешкової.

Перша камера — поворотна — веде мовлення з кількох точок, охоплюючи обладнаний пляж з водними гірками в районі ДОЦ ім. Валентини Терешкової, розташований перед глиняним обривом. Завдяки поворотному режиму і здатності наближати і віддаляти зображення, можна роздивитися як саме узбережжі, так і Азовське море крупним планом.

Друга камера — статична. Вона транслює вид пляжу під глиняним обривом праворуч від бази відпочинку «Мотор».

Обидві камери встановлені на рятувальній вишці бази відпочинку «Мотор».

 «Для розвитку нашого курорту вкрай важливо, щоб туристи мали необмежений доступ до актуальної інформації про все, що стосується відпочинку у нас, і, зокрема, про популярні локації. Пляж поруч з дитячим оздоровчим центром імені Валентини Терешкової — це одна з найбільш затребуваних зон відпочинку в центрі нашого селища, яка раніше не була охоплена мережею веб-камер в Кирилівці. Нові веб-камери відкривають нові можливості для людей, які вже відпочивають на курорті, і для тих, хто тільки планує приїхати. Це і можливість оцінити обстановку на пляжі, не виходячи з номера, і самі достовірні дані про погоду, і найбільш точні відомості про стан моря, і багато іншого», — ділиться своєю думкою голова селищної ради Кирилівки, Малєєв Іван Володимирович.

Камери можна подивитися на сайтах Azov.UA і НІАП «Кірілловка.Укр» за такими посиланнями:

Додамо, що обидві веб-камери працюють в цілорічному режимі і підтримують передачу звуку.

Нагадаємо, що раніше була запущена в роботу панорамна веб-камера з видом на початок Федотової коси.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: