У Охрімівці відремонтовано одразу дві свердловини

Аварії на об'єктах водопостачання у Охрімівці додали роботи спеціалістам КП "Жилкомсервіс". Проте жителі села це навіть не помітили.

Більше двох тижнів знадобилося КП «Жилкомсервіс» для того, щоб усунути наслідки удару блискавки у одну з охрімівських свердловин.  Остаточно цю свердловину вдалося запустити 18 липня. На неї було встановлено новий електролічильник та новий регулятор напруги, який керує глибинним насосом. Це дуже коштовне обладнання, яке вимагало від спеціалістів КП «Жилкомсервіс» ретельного налаштування.

Доки йшов ремонт свердловини вода у Охрімівці постачалася майже без перебоїв. Проте, коли нове обладнання запрацювало на іншій свердловині,  вийшов з ладу глибинний насос. Таким чином через декілька днів після запуску свердловини, в яку вдарила блискавка, Охрімівка знов залишилася із двома працюючими свердловинами.

Заміну глибинного насосу спеціалісти КП «Жилкомсервіс» провели оперативно і вже 21 липня у селі знов запрацювало 3 свердловини. За словами директора КП «Жилкомсервіс» вихід з ладу свердловини жителі Охрімівки не відчули. Із водопостачанням впоралися 2 працюючи свердловини.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: