Виконавчий комітет затвердив пільги для населення на послуги з водопостачання

Різниця між діючим та пільговим тарифом на воду для жителів Кирилівської ОТГ компенсуватиметься водопостачальнику з бюджету громади.

На засіданні 30 липня члени виконавчого комітету Кирилівської селищної ради затвердили пільговий тариф на водопостачання для жителів смт Кирилівка, с. Лиманське, с. Косих та сіл Атманайського старостинського округу.

Пільговий тариф складає 17,14 гривень за кубометр спожитої води та застосовується для населення на перші 3 кубометри спожитої води на місяць на 1 зареєстрованого у домогосподарстві. Тобто родина з трьох офіційно зареєстрованих за конкретною адресою жителів у смт Кирилівка, с. Лиманське, с. Косих та сіл Атманайського старостинського округу може скористатися пільговим тарифом на 9 кубометрів води на місяць.

Якщо житель цих населених пунктів громади має інші державні пільги чи субсидію, які повністю покривають нараховану суму за водокористування, то до нього пільговий тариф не застосовується.

Дія пільгового тарифу розпочалася з 11 липня цього року.

Нагадаємо,  на засіданні виконкому Кирилівської селищної ради 25 червня для населення Кирилівки, Лиманського, Косих та  Атманайського старостинського округу вартість одного кубометра води встановлена на рівні 22,14 гривні. Тариф був прийнятий за умови нульової рентабельності водопостачальника  КП «Жилкомсервіс» і почав діяти з 11 липня.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: