СТРАТЕГІЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

СТРАТЕГІЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КИРИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2023 РОКУ

Стратегія соціально-економічного розвитку Кирилівської селищної об’єднаної територіальної громади  на період до 2023 року розроблена відповідно до сучасних підходів стратегічного планування з урахуванням європейського досвіду та на основі чинного законодавства України.

Розроблення Стратегії соціально-економічного розвитку Кирилівської ОТГ обумовлене необхідністю підготовки стратегічного документа, що визначить стратегічну мету та напрями розвитку ОТГ, а також стратегічні та операційні цілі, реалізація яких спрямована на досягнення мети. Стратегія має врахувати особливості реформи децентралізації системи управління регіональним і місцевим розвитком, що передбачає посилення ролі і відповідальності органів місцевого самоврядування за забезпечення сталого розвитку громад на основі ефективного використання місцевих ресурсів, розвитку людського капіталу, використання потенціалу місцевої демократії в організації управління розвитком ОТГ.

Стратегія позиціонуватиметься як плановий документ найвищого рівня в Кирилівської селищної ОТГ, а отже її реалізація вимагає зосередження фінансових, фізичних та людських ресурсів. Очікується, що всі зусилля органу місцевого самоврядування в особі Кирилівської селищної ради, громадянського суспільства і громадян будуть націлені на успішну реалізацію пріоритетів та заходів, передбачених Стратегією.

Ознайомитись зі змістом Стратегія соціально-економічного розвитку Кирилівської селищної об’єднаної територіальної громади  на період до 2023 року можна ТУТ