Керівництво селищної ради і виконавчого комітету |
||||||||
Селищний голова | Малєєв Іван Володимирович | Приймальня
69138 |
||||||
Перший заступник селищного голови | Логінова Марина Василівна | 69394 | ||||||
Заступник селищного голови | Коробка Ігор Анатолійович | 69145 | ||||||
Секретар селищної ради | Перебийніс Ігор Валентинович | 69131 | ||||||
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету | Северин Олена Павлівна | 69131 | ||||||
Старости |
||||||||
Староста Атманайського старостинського округу
Діловод старости |
Сажнєв Ігор Станіславович
Лесюк Ніна Миколаївна
|
61176
|
||||||
Староста Охрімівського
старостинського округу
Діловод старости |
Гавриков Сергій Сергійович
Шостак Світлана Зіновіївна |
93131 | ||||||
Фінансовий відділ та відділ бухгалтерського обліку та звітності |
||||||||
Наачальник фінансового відділу селищної ради | Чкан Артем Васильович | 69113 | ||||||
Головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності | Климов Артем Володимирович | 69113 | ||||||
Відділ із організаційного забезпечення, загальної та кадрової роботи |
||||||||
Секретар керівника | Мажара Віталіна Анатоліївна | 69138 | ||||||
Сектор з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами |
||||||||
Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних | Плентюк Світлана Григоріївна | 69060 | ||||||
Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних (Охрімівка) | Кардашова Наталія Миколаївна
|
93131 |
||||||
Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних (Атманай) | Романчук Валентина Сергіївна
|
61176 |
||||||
Юридичний сектор |
||||||||
Головний спеціаліст | Лісовик Павло Олександрович | 69060 | ||||||
Юрист, спеціаліст І категорії | Станова Юлія Василівна | 69060 | ||||||
Відділ освіти та молоді |
||||||||
Начальник відділу | Коваль Наталя Володимирівна | 0961898931 | ||||||
Спеціаліст І категорії | Дєдушева Ольга Миколаївна | 0936438925 | ||||||
Спеціаліст І категорії | Федорова Наталя Михайлівна | 0679442647 | ||||||
Відділ земельних ресурсів та екології |
||||||||
Інженер-землевпорядник, спеціаліст І категорії | Шубіна Дар’я Олександрівна | 69060 | ||||||
Інженер-землевпорядник, спеціаліст І категорії | Якубовська Лілія Олександрівна | 69060 | ||||||
Інженер-землевпорядник, спеціаліст І категорії (Охрімівка) | Жильцова Наталя Володимирівна | 93131 | ||||||
Інженер-землевпорядник, спеціаліст І категорії (Атманай) | Сотник Наталя Володимирівна | 61176 | ||||||
Відділ містобудування, архітектури та благоустрою |
||||||||
Начальник відділу | Сіліна Ірина Олександрівна | 69060 | ||||||
Головний спеціаліст | Подзолков Володимир Олегович | 69060 | ||||||
Спеціаліст з благоустрою І категорії | Цебер Олег Олександрович | 69060 | ||||||
Відділ Центр надання адміністративних послуг |
||||||||
Державний реєстратор речових прав на майно, юридичних та фізичних осіб-підприємців
Адміністратор
Адміністратор
Адміністратор |
Колесников Денис Григорійович
Логінова Світлана Василівна
Мамонтова Юлія Вікторівна
Шубіна Ірина Миколаївна |
61001
61001
61001
|
||||||
Інспектор з реєстрації | Сагура Зоя Петрівна | 69060 | ||||||
Інспектор з реєстрації | Шостак Світлана Зіновіївна | 93131 | ||||||
Інспектор з реєстрації | Романчук Валентина Сергіївна | 61176 | ||||||
Відділ з питань соціального захисту населення |
||||||||
Головний спеціаліст | Зиміна Анастасія Володимирівна | 0989058360 | ||||||
Інспектор | Шубін Вадим Андрійович | 69060 | ||||||
Інспектор із соціальної роботи (Охрімівка) | Кулібаба Альона Володимирівна | 93131 | ||||||
Інспектор із соціальної роботи (Атманай) | Шевченко Яна Олександрівна | 61176 | ||||||
Сектор з інформаційної політики ради |
||||||||
Головний спеціаліст | Шубін Сергій Львович | 0969232234 | ||||||
Спеціаліст І категорії | Мініна Євгенія Михайлівна | |||||||
Служба у справах дітей |
||
Головний спеціаліст | Гартман Марія Віталіївна | 69060 |
Спеціаліст І категорії |
Відділ муніципальної варти |
||
Начальник відділу | Парнюк Олександр Анатолійович | 69060 |
Спеціаліст І категорії | Цебер Сергій Олександрович | 69060 |
Відділ розвитку курорту, туризму та інвестиційної діяльності |
||
Головний спеціаліст | Жеребецький Дмитро Сергійович | |
Спеціаліст І категорії | Дюжаєв Денис Володимирович |
Сектор господарського забезпечення |
||
Завідувач сектору | Матвієнко Тарас Олександрович | |
Енергоменеджер | Некрасов Валерій Олександрович |
Керівники комунальних підприємств та комунальних закладів |
||
КП «Розвиток курортної зони» | Жеребець Олександр Анатолійович | |
КП «Жилкомсервіс» | Коваль Дмитро Миколайович | |
КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти» | Шиян Світлана Миколаївна | |
КЗ «Амбулаторія загальної практики — сімйної медицини Азовська амбулаторія ЗПСМ» | Мохур Ірина Леонідівна | |
КЗ Фізкультурно-спортивний клуб «Азовець» | Сердяєв Роман Вікторович | |
Директор дитячо-юнацької спортивної школи «Азовець» | Тельчаров Артем Олександрович |