Структура та контакти

Керівництво селищної ради і виконавчого комітету

Селищний голова Малєєв Іван Володимирович Приймальня

69138, 69252

Перший заступник селищного голови Логінова Марина Василівна 69394
Заступник селищного голови Коробка Ігор Анатолійович 69145
Заступник селищного голови з фінансової частини бюджету Бойко Інна Михайлівна 69113
Секретар селищної ради Перебийніс Ігор Валентинович 69131
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Северин Олена Павлівна 69131

Старости

В.о. старости Атманайського старостинського округу

 

Сажнєв Ігор Станіславович  

61176

 

В.о. старости Охрімівського

старостинського округу

Міщенко Тетяна Вікторівна 93131

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Головний бухгалтер Климов Артем Володимирович 69113
Головний спеціаліст Чкан Артем Васильович 69113
Спеціаліст І категорії Бухтій Раїса Володимирівна 69113
Касир (Охрімівка) Ничикова Олена Миколаївна 93131
Касир (Атманай) Якимнюк Людмила Павлівна 61176

Відділ із організаційного забезпечення, загальної та кадрової роботи

Секретар керівника Мажара Віталіна Анатоліївна 69138, 69911
Спеціаліст із ведення архіву І категорії Шубіна Ірина Миколаївна 69060

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних Плентюк Світлана Григоріївна 69060
Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних (Охрімівка) Кардашова Наталія Миколаївна

 

 

93131

Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних (Атманай) Романчук Валентина Сергіївна

 

 

61176

Юридичний сектор

Головний спеціаліст Лісовик Павло Олександрович 69060
Юрист, спеціаліст І категорії Єрмолаєва Анна Дмитрівна 69060

Відділ освіти

Начальник відділу Коваль Наталя Володимирівна 0961898931
Спеціаліст І категорії Дєдушева Ольга Миколаївна 0936438925
Спеціаліст І категорії Федорова Наталя Михайлівна 0679442647

Відділ земельних ресурсів та екології

Інженер-землевпорядник, спеціаліст І категорії Купрін Дмитро Вікторович 69060
Інженер-землевпорядник, спеціаліст І категорії Гавриш Іван Олександрович 69060
Інженер-землевпорядник, спеціаліст І категорії (Охрімівка) Жильцова Наталя Володимирівна 93131
Інженер-землевпорядник, спеціаліст І категорії (Атманай) Сотник Наталя Володимирівна 61176

Відділ капітального будівництва та благоустрою

Головний спеціаліст Сіліна Ірина Олександрівна 69060
Спеціаліст І категорії Подзолков Володимир Олегович 69060
Спеціаліст з благоустрою І категорії Цебер Олег Олександрович 69060

Центр надання адміністративних послуг

Спеціаліст з реєстрації І категорії Логінова Світлана Василівна 69060
Інспектор з реєстрації Сагура Зоя Петрівна 69060
Інспектор з реєстрації (Охрімівка) Шостак Світлана Зіновіївна 93131
Інспектор з реєстрації (Атманай) Романчук Валентина Сергіївна 61176
Спеціаліст по ДРАЦС (Атманай) Лесюк Ніна Миколаївна 61176

Центр надання соціальних послуг

Головний спеціаліст Зиміна Анастасія Володимирівна 0989058360
Інспектор із соціальної роботи Мамонтова Юлія Вікторівна
Інспектор із соціальної роботи (Охрімівка) Кулібаба Альона Володимирівна 93131
Інспектор із соціальної роботи (Атманай) Шевченко Яна Олександрівна 61176

Сектор з інформаційної політики ради

Головний спеціаліст Шубін Сергій Львович 0969232234
Спеціаліст Мініна Євгенія Михайлівна 0978897715