Оголошення

УВАГА! Оголошення конкурсу!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Кирилівська селищна рада об’єднаної територіальної громади Якимівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування апарату Кирилівської селищної ради об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів:

назва посад чисельність штатних одиниць кваліфікаційні вимоги
освіта стаж роботи
1. Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності      2 базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра без вимог до стажу роботи

 

2. Державний реєстратор речових

прав на нерухоме майно

1 вища освіта не нижче ступеня спеціаліста за спеціальністю правознавство;

 

вільне володіння державною мовою;

 

успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

 

стаж роботи у сфері права не менше 3 років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року

 

Основні вимоги до кандидатів:

  1. Наявність громадянства України.
  2. Знання: Конституції України; актів законодавства, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; указів та розпоряджень Президента України; постанов Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів, що регулюють організацію та методику ведення роботи, розвиток відповідної сфери (галузі); порядку підготовки та внесення до відповідних органів проектів нормативно-правових актів; основ державного управління та права; законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантних посад; інструкції з діловодства; правил ділового етикету; правил та норм охорони праці та протипожежного захисту; основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів; ділової мови.
  3. Вільне володіння державною мовою.
  4. Кваліфікаційні вимоги щодо освіти та стажу роботи (згідно таблиці).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном (06131) 69 131.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу, за адресою: смт Кирилівка, вулиця Приморський бульвар, будинок 1. Додаткова інформація за телефоном    (06131) 69 131.

 

 

06 лютого 2020 року

Оголошення

про результат проведення конкурсного відбору

Кирилівська селищна рада Якимівського району Запорізької області повідомляє, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Геоінформаційна компанія «Кадастр» ЄДРПОУ 36015928 визнано переможцем конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна для подальшої приватизації шляхом викупу.

Інформація про  земельні ділянки:

  1. площа 0,0092 га., кадастровий номер 2320355400:01:003:0077, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована за адресою: Запорізька область Якимівський район  смт. Кирилівка, вул.. Приморський бульвар, 50.
  2. площа 0,0297 га., кадастровий номер 2320355400:11:001:0579, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована за адресою: Запорізька область Якимівський район  смт. Кирилівка, вул.. Коса Федотова, 178 Б.
  3. площа 0,0998 га., кадастровий номер 2320355400:11:001:0253, для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, яка розташована за адресою: Запорізька область Якимівський район  смт. Кирилівка, вул.. Коса Федотова.
  4. площа 0,0692 га., кадастровий номер 2320355400:11:001:0611, для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, яка розташована за адресою: Запорізька область Якимівський район  смт. Кирилівка, вул.. Коса Федотова.

 

Кирилівський селищний голова                                             І.В. Малєєв
01 серпня 2019 р.

Оголошення

про результат проведення конкурсного відбору

Переможцем конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення , на якій розташовані об’єкти нерухомого майна  для приватизації шляхом викупу, який проведено Кирилівською селищною радою  1.08.2019 року, визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Геоінформаційна компанія «Кадастр»».


22 квітня 2019 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту регуляторного акта — проекту рішення сесії «Про встановлення  місцевих податків та зборів  на 2020 рік»

Проект регуляторного акта — рішення сесії «Про встановлення  місцевих податків та зборів  на 2020 рік».

Розробник проекту – Виконавчий комітет  Кирилівської селищної ради.

Мета проекту — встановлення на території Кирилівської селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 72563, смт. Кирилівка, вул. Приморський бульвар, 1;

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Кирилівської селищної ради  krlk.gov.ua.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Кирилівської селищної ради  krlk.gov.ua в рубриці “Місцеві податки та збори” (krlk.gov.ua/dokumenti/miscevi-podatky-ta-zbory).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Кирилівської  селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів  на 2020 рік»


22 квітня 2019 р.

 


экскаватор

 

объява бокс

ТАРИФЫ НА РАЗМЕЩЕНИЕ РЕКЛАМЫ НА НАРУЖНОМ LED-ЭКРАНЕ
КП «Развитие курортной зоны»

По адресу: ул. Приморский бульвар, 1, пгт. Кирилловка

тарифы реклама